• Sepette ürün yok.

İade Politikası

KUBA FARMA online alışveriş sitesinden satın aldığınız ürünleri teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilir veya farklı bir ürünle değiştirebilirsiniz.

İade Koşulları

Orjinal ambalajı bozulmuş, kullanılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade Prosedürü

İade etmek veya değişimini istediğiniz ürün ve sipariş detaylarını bize e-mail yoluyla iletiniz. Sonrasında müşteri temsilcilerimizden biri size e-mail yoluyla geri dönüş sağlayacak ve İade/Değişim talebinizi işleme alacaktır.

Yukarıda belirtilen adımları takip etmeden yapılacak iadelerde yaşanabilecek aksaklıklardan KUBA FARMA sorumlu değildir.

İade ettiğiniz ürün(ler) bize ulaştığında gerekli kontroller yapılarak iade koşullarına uygunluğu incelenecektir ve 3 (üç) iş günü içinde tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. İade koşullarına uygun ürünler için beğendiğiniz farklı bir ürünle DEĞİŞİM talep edebilirsiniz.

Talep ettiğiniz iade türü onaylandığında (Değişim, Ücret İadesi) tarafınıza email yoluyla bilgilendirme yapılmaktadır.

Kargo Ücretleri

İade edilecek ürün(ler)in kargo ücreti müşteriye aittir. Alıcı ödemeli olarak gönderilen iadelerde, kargo ücreti iade tutarından düşülecektir.

İade seçeneği olarak Değişim işlemi yapıldığı takdirde kargo ücreti KUBA FARMA tarafından karşılanacaktır. Yapılan değişim işlemindeki ürün iade edilmek istendiği takdirde kargo ücreti müşteriye ait olacaktır.

Kargo ödenmiş bir ürünün iadesi yapıldığında sadece ürünün fatura üstünde yazan tutarı iade edilir. Kargo ücreti iade edilmemektedir.

Türkiye dışından yapılan iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir.